PEDIGASTRO S.R.O.

O nás

Lékařské a zdravotní služby poskytujeme v oboru praktické lékařství pro děti a dorost, dětská gastroenterologie, hepatologie a výživa. Spolupracujeme s odborníky v jednotlivých subspecializacích pediatrie – alergolog, imunolog, pneumolog, endokrinolog, diabetolog. nefrolog, urolog, dětský chirurg, gynekolog, oftamolog, psycholog, psychiatr, dermatolog. V prostorách ordinace najdete příjemné prostředí, kde se vaše děti určitě budou cítit dobře, v čekárně najdou i hračky, které jim jistě ukrátí čas při čekání na ošetření.

Do ordinace je pacientům umožněn bezbariérový přístup.

Profesionálně vás vyšetří

Odborný zástupce a garant :

MUDr. Jarmila Vospělová

Absolventka Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové, promoce 1996

Atestace z pediatrie l. a II. stupně (1999, 2002)

Atestace z dětské gastroenterologie, hepatologie a výživy (2009)

Specializovaná způsobilost udělaná Ministerstevem zdravotnictví v oborech:
dětské lékařství, praktické dětské lékařství, dětská gastroenterologie a hepatologie

Diplom celoživotního vzdělávání. Udělen ČLK

Funkční licence pro pediatrii, abdominální sonografii, primáře a vedoucího lékaře dětského oddělení, ezofagogastroduodenoskopii, koloskopii a polypektomii, enterální a parenterální výživu (2001, 2005, 2008)

Dlouholeté zkušenosti z klinického pediatrického pracoviště, odborné ambulance dětské gastroenterologie a výživy, včetně vyšetřovacích metod břišní ultrasonografie, endoskopie horního a dolního zažívacího traktu. Poskytování poradenství v oblasti výživy kojenců, poruch výživy chronicky nemocných dětí s onemocněním zažívacího traktu a mimo zažívací trakt. Publikační a přednášková činnost v oboru pediatrie a dětská gastroenterologie v našich i zahraničních časopisech.

Zdravotní sestra:

Marie Stanieková

Příležitostné zástupy:

Příjmová ambulance dětského oddělení Nemocnice Vítkovice

MUDr. Hana Ptoszková

MUDr. Miroslava Nieslaníková