PEDIGASTRO S.R.O.

Kde nás najdete

léčebnou a preventivní péči dětem od narození do 19 let věku

Naše zdravotnické zařízení najdete na adrese ul. 28. října 1480/139, Moravská Ostrava poblíž sadu Dr. Milady Horákové.

Ze severní části města se k nám dostanete po ulici Hlučínská, přejedete železniční trať a pokračujete po ulici Sokolská, po pravé straně vozovky míjíte Sad Boženy Němcové, za ním na světelné křižovatce odbočíte vpravo, projedete kolem autobusové zastávky Sad Boženy Němcové, pokračujete rovně po ulici Mariánskohorská, přejedete železniční trať, projíždíte kolem autobusové zastávky Jirská osada, dále pokračujete po silnici č. 647, podjedete kruhový objezd, za autobusovou zastávkou Nákladní sjedete vpravo z Mariánskohorské ulice a pokračujete po ulici Novinářská, přejedete rovně světelnou křižovatku, pokračujete kolem čerpací stanice Shell, přejedete rovně kruhový objezd, projíždíte kolem parkoviště u Hypermarketu Tesco, za autobusovou stanicí Dům energetiky přejedete rovně křižovatku a jste na ulici Výstavní, na konci bloku odbočte vlevo do ulice Foerstrova, přijedete na křižovatku ve tvaru T, odbočíte vlevo a přijíždíte k našemu zdravotnickému zařízení, kde zaparkujete a jste na místě.

Z jižní části města pojedete po ulici Místecká, silnice č. 56, přejedete železniční přejezd, pokračujete stále rovně, na křižovatce odbočíte do ulice Halasova, odbočíte vpravo do ulice Výstavní, pokračujete rovně kolem autobusové zastávky U chladičů, přejedete rovně křižovatku, po pravé straně vozovky je Rothschildův empírový zámek, jedete stále rovně, míjíte autobusovou zastávku Hlubinská a Zelená, za ní odbočíte vpravo do ulice Foerstrova, na druhé křižovatce odbočíte vlevo a přijíždíte k našemu zdravotnickému zařízení.

Ze západní části města pojedete po ulici 28. října, silnice č. 479, po pravé straně Restaurace Zaječský vinný sklep, Restaurace A1, Lékárna, přejedete světelnou křižovatku, jedete dál rovně a na další světelné křižovatce odbočíte vpravo do ulice Výstavní, míjíte autobusovou zastávku Dům energetiky, za ní odbočte vlevo do ulice Foerstrova, na konci ulice odbočte vlevo a jste u našeho zdravotnického zařízení.

Z východní části města pojedete po ulici Na Karolíně, na světelné křižovatce odbočíte vlevo do ulice 28. října, silnice č. 479, přejedete dálniční nájezd a pokračujete stále rovně, míjíte Divadlo Petra Bezruče, Dům kultury města Ostravy, projíždíte kolem Sadu Dr. Milady Horákové, na světelné křižovatce odbočíte vlevo do ulice Výstavní, první ulici odbočte opět vlevo a jste v ulici Foerstrova. Na konci ulice odbočíte opět vlevo a přijíždíte k našemu zdravotnickému zařízení, kde můžete zaparkovat a jste v cíli.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Mapa